Dabaszinātņu un matemātikas skolotāji aicināti reģistrēties konferencei

09.08.2016.

Lielākā bioloģijas, fizikas, ģeogrāfijas, ķīmijas, dabaszinību un matemātikas skolotāju metodiski praktiskā konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši” šogad notiks 24. augustā Latvijas Universitātē (LU), Raiņa bulvārī 19, Rīgā. Elektroniskā reģistrācija norisināsies no 15. augusta plkst. 12.00 līdz 18. augusta plkst. 24.00 interneta vietnē www.dzm.lu.lv.

Šogad, uzstājoties ar mutiskām prezentācijām un piedaloties plakātu sesijās, pieredzē dalīsies 55 skolotāji. Aktīvākajiem interesentiem būs iespēja apmeklēt 15 dažādas darbnīcas. Inovatīvas idejas un praktiskus piemērus jaunajam mācību gadam izstādē sniegs 20 dažādu uzņēmumu, organizāciju, iestāžu pārstāvji.

Paneļdiskusijā tiks runāts par to, kāpēc mainās pārbaudes darbu forma un saturs. Forumā un plenārsēdē diskutēsim, ko nozīmē īstenot kompetenču pieeju un kas ir citādais, kas to atšķir no  tradicionālā mācību procesa. Viesistabā būs iespēja uzdot jautājumus zinātniekiem, Valsts izglītības satura centra vadītājam, uzņēmējiem un citām ar izglītības jomu saistītām personām.

Jau tagad pieejama konferences programma. Programma ir interaktīva - uzklikšķinot uz interesējošās aktivitātes (gan pirmajā lapā, kur pieejams kopsavilkums, gan otrajā lapā, kur ir satura rādītājs), iespējams uzzināt vairāk par konkrēto aktivitāti. Iesakām laicīgi ar to iepazīties!

Aicinām sekot līdzi informācijai interneta vietnē www.dzm.lu.lv.

Konferenci organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm, Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Ķīmijas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ģeogrāfijas biedrību.

Foto: Sarmīte Livdāne; 2015. gada konference