Izglītības konference „Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm” Ķelnē

Izglītības konference „Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm” Ķelnē
16.08.2016.

Bērnu Vides skola, projekta «Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm» komanda un GLOBE programmas Eiropas un Eirāzijas reģionālais koordinācijas birojs aicina skolotājus piedalīties 3. izglītības konferencē «Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm», kas notiks Ķelnes universitātē, Vācijā, 2016. gada 28.-30. septembrī.

Lai gan pieaug vienprātība par nepieciešamību mainīt dabaszinātņu mācīšanas pieeju un to, kā efektīvai dabaszinātņu izglītībai vajadzētu izskatīties, lielākais izaicinājums paliek šīs vispārējās rekomendācijas ieviest praksē. Projekta veidotāji ir pārliecinājušies, ka vides izglītības problēmjautājumi īpaši labi kalpo skolēnu motivēšanai, jo tie ir saistīti ar skolēnu ikdienas dzīvi, bieži ir sabiedrības uzmanības centrā un piedāvā tiešu saikni ar dažādām dabaszinātņu disciplīnām.

Šajā konferencē būs iespēja dalīties ar idejām, kā uzlabot skolēnu motivāciju mācīties dabaszinātņu (STEM) priekšmetus, savedot kopā dabaszinātņu skolotājus, izglītības darbiniekus un zinātniekus no visas Eiropas, iepazīties ar projekta 3 gadu darba rezultātiem un labās prakses pieejām, aplūkot piedāvātos mācību materiālus, rīkus un metodoloģijas darbam klasē.

Plenārsesijās, semināros, plakātu sesijās un ideju tirdziņā varēs mācīties un diskutēt par inovatīvām mācību pieejām skolēnu motivācijas mācīties dabaszinātnes veicināšanai. Dalībnieki ir laipni aicināti dalīties ar savu pieredzi plakātu sesijās, ideju tirdziņā un diskusijās. Jums būs iespēja piedalīties arī izglītojošā rallijā, kas izcels moderno komunikācijas tehnoloģiju lietošanu dabaszinātņu izglītības apvienošanai ar izklaidi, atklājot Ķelnes interesantākos objektus.

Plašāka informācija par konferenci šeit.

Reģistrācijas maksa ir 70 eiro. Pieteikšanās termiņš: 26. augusts. Reģistrēties var šeit.