Uzsākti tālākizglītības kursi fizikas, ķīmijas, bioloģijas un matemātikas skolotājiem

Septembrī ar papildinātu programmu uzsākti  tālākizglītības kursi fizikas, ķīmijas, bioloģijas un matemātikas skolotājiem. Kursi notiek ESF projekta "Vispārējās izglītības pedagogu tālākizglītība" ietvaros.

Pedagogu tālākizglītības kursu programmas ir izstrādātas 36 un 54 stundu apjomā. To mērķis ir atbalstīt skolotāju, realizējot mūsdienīgas mācību stundas eksaktajos mācību priekšmetos. Ar jauno mācību gadu kursu programmas papildinātas, lai skolotājs apgūtu visu nepieciešamo darbam ar jaunajiem projektā „Dabaszinātnes un matemātika” izstrādātajiem materiāliem 7. – 9. klasei, kas šobrīd pieejami katrā skolā.

Laikā no septembra līdz šī gada beigām kursi saplānoti 28 skolotāju grupām Rīgā, Jelgavā, Liepājā un Jēkabpilī.

Dabaszinātņu un matemātikas skolotāj!

•    Ja vēl neesi pieteicies kursiem, iegūstot iespēju bez maksas apgūt 36 vai 54 stundu tālākizglītības programmas līdz pat 2013.gadam, to var izdarīt projekta interneta vietnē. Kursiem var pieteikties ikviens skolotājs, kurš māca bioloģiju, fiziku, ķīmiju un matemātiku 7. - 9. klasēs.

Iepazīsties ar kursu programmām!
Reģistrējies kursiem, aizpildot pieteikuma formu!

•    Ja  jau esi reģistrējies kursiem, šeit tu vari noskaidrot, kurā kursu grupā esi iekļauts, un, kad ir plānoti semināri! Datu bāzei ir informatīvs raksturs! Ja esi reģistrējies, bet neatrodi sevi datu bāzē, dati pagaidām var būt apstrādes procesā. Visi skolotāji, kuri būs reģistrējušies projekta datu bāzē, pakāpeniski tiks uzaicināti uz semināriem individuāli, norādot precīzu kursu norises vietu un laiku, iepriekš nosūtot uzaicinājuma vēstules uz e-pastu.

Informācijai: jautājumus par kursu organizāciju variet noskaidrot, rakstot uz e-pastu ilze.gaile@visc.gov.lv (Ilze Gaile) vai zvanot pa tālruni 67846545 (Uldis Dzērve).