Mazās matemātikas universitātes 1. nodarbība

Šī gada 6. oktobrī Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) telpās, Zeļļu ielā 8, notiks Mazās matemātikas universitātes (MMU) pirmā nodarbība.

Lekciju temati:
•    Haoss un periodiskie punkti (LU FMF Matemātiskās analīzes katedras vadītāja, asociētā profesore Inese Bula);
•    Daudzstūri rūtiņu plaknē (LU FMF docente, LU A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas vadītāja p.i. Dace Kūma).

Nodarbība sāksies 11:00 un ilgs līdz 15:00. Starp nodarbības daļām ir paredzēta neliela pusdienu pauzīte, kuras sarūpēšanā šoreiz atbalstu sniedz arī FAZER.

Uz nodarbību gan jāierodas pirms 11:00, lai varētu paspēt piereģistrēties un ieņemt labākās vietas (reģistrēšanās sākas jau 10:30).

Lai pieteiktos MMU 1. nodarbībai jāaizpilda elektroniskā anketa LU A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas mājas lapā http://nms.lu.lv. Uz nodarbību jāpiesakās laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Ja ir kādas neskaidrības, droši rakstiet uz nms@lu.lv.

Neaizmirstiet paņemt līdzi:
•    rakstāmpiederumus (šoreiz īpaši noderēs zīmulis, dzēšgumija, lineāls);
•    papīru pierakstiem (vēlams – rūtiņu);
•    personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju.