Krāšņi aizvadīti LU Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas svētki

Sestdien, 20.septembrī, Latvijas Universitātes (LU) Fizikas un matemātikas fakultātes parkā ap 450 eksaktajās zinātnēs ieinteresētu jauniešu tikās Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas svētkos „Daba un zinātne - aizraujoši!”. Lai iepazītos ar LU paspārnē esošajām „jauno universitātēm” un izvēlētos sev saistošākās jaunajam mācību gadam, svētku dalībnieki piedalījās 31 eksakti radošā darbnīcā.

Mācību gadu LU „Jaunajās skolās” uzsāks 600 topošo dabaszinātnieku

Sestdien, 20.septembrī, plkst. 10.00 – 15.00 Latvijas Universitātē (LU) notiks Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas svētki „Daba un zinātne - aizraujoši!”. Lai pētītu, eksperimentētu, mērītu, modelētu un risinātu netradicionālus uzdevumus, svētkos tiksies ap 600 eksaktajās zinātnēs ieinteresētu jauniešu no visas Latvijas. Pasākums norisināsies LU Fizikas un matemātikas fakultātes parkā, Zeļļu ielā 8, Rīgā.

Skolēnus uzņem LU Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgā

Latvijas Universitātes (LU) paspārnē darbojas Jauno biologu, fiziķu, ģeogrāfu un ķīmiķu skolas, Vides akadēmija, kā arī Mazā matemātikas universitāte, kas visa mācību gada garumā piedāvā daudzveidīgas LU studentu un mācībspēku rīkotas bezmaksas nodarbības 8. – 12. klašu skolēniem. Laikā no 3. – 10. septembrim „Jaunās skolas” aicina pieteikties ikvienu interesentu uz iepazīšanās pasākumu.