Skolēnus uzņem LU Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgā

03.09.2014.

Latvijas Universitātes (LU) paspārnē darbojas Jauno biologu, fiziķu, ģeogrāfu un ķīmiķu skolas, Vides akadēmija, kā arī Mazā matemātikas universitāte, kas visa mācību gada garumā piedāvā daudzveidīgas LU studentu un mācībspēku rīkotas bezmaksas nodarbības 8. – 12. klašu skolēniem. Laikā no 3. – 10. septembrim „Jaunās skolas” aicina pieteikties ikvienu interesentu uz iepazīšanās pasākumu.

Iepazīšanās pasākums Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas svētki „Daba un zinātne - aizraujoši!” notiks sestdien, 20. septembrī, plkst. 9.00 – 15.00 LU Fizikas un matemātikas fakultātes telpās un parkā, Zeļļu ielā 8, Rīgā.

Pasākuma laikā skolēniem būs iespēja vienlaicīgi iepazīt visas sešas „Jaunās skolas”, lai izvēlētos sev saistošāko jaunajam mācību gadam. Tās visas sadarbībā ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru dalībniekiem būs sarūpējušas aizraujošas eksakto mācību priekšmetu darbnīcas, kurās pētīt, eksperimentēt, risināt netradicionālus uzdevumus un sacensties atjautībā ar vienaudžiem no visas Latvijas.

SIA „Metrum” un AS „Latvijas Valsts meži” jauniešus aicinās iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas ļaus pārliecināties, ka eksaktās zinātnes ir aizraujoša un perspektīva joma nākotnes karjeras izvēlei.

Turpmāk nodarbības reizi mēnesī notiks katrā no „Jaunajām skolām” atsevišķi, piedāvājot plašu aktivitāšu klāstu: konkursus, lekcijas, praktiskas nodarbības laboratorijās un brīvā dabā, eksperimentus un pētījumus.

Dalību Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas svētkiem no 3. līdz 10. septembrim iespējams reģistrēt šeit. Pasākumu atbalsta Fazer Latvija SIA.

Ielūgums uz pasākumu (pdf)

Foto atskats uz pagājušā gada pasākumu