Aicina uz RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensībām

21.09.2015.

Rīgas Tehniskas universitātes studentu organizācija BEST-Riga (Board of European Students of Technology) piedāvā skolēniem pielietot un pārbaudīt eksaktās zināšanas praksē, piedaloties RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensībās.

Šīs sacensības ir domātas ikvienam vidusskolēnam, kuram ir vēlme un spars izmēģināt ko jaunu, pārbaudīt savas zināšanas, sacensties ar skolēnu komandām no citām Latvijas skolām, iegūt vērtīgas balvas un ceļazīmi uz EBEC Riga 2015/2016 (RTU BEST Inženieru Sacensībām), kas norisināsies Rīgā, 2015. gada 5. decembrī. Lielajās sacensībās skolēniem būs iespēja sacensties plecu pie pleca ar Rīgas Tehniskās universitātes studentiem.

Lai piedalītos, ir nepieciešams:
●      Izveidot 4 skolēnu komandu;
●      Reģistrēt komandu un aizpildīt pieteikšanās anketu;
●      Izstrādāt piedāvātā uzdevuma risinājumu un atsūtīt video prezentāciju organizatoriem uz ebec.riga@best.rtu.lv (uzdevums tiks nosūtīts pēc pieteikšanās).

Sīkāk ar uzdevuma noteikumiem var iepazīties: šeit.
Iesūtītos risinājumus vērtēs RTU BEST Skolēnu Inženieru Sacensību izvēlētā žūrija.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstīt uz e-pastu ebec.riga@best.rtu.lv .