VIDEO: Valsts prezidenta uzruna Dabaszinātņu skolotāju konferencē

07.09.2015.

21. augustā konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši” ar uzrunu piedalījās un skolotājus ar jauno mācību gadu sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Atklājot plenārsēdi konferencē, Valsts prezidents pasniedza apbalvojumus personībām, kuras pēdējo gadu laikā, esot ārpus izglītības sistēmas,  ar savu aizrautību, iniciatīvu un entuziasmu bijušas dzinulis pārmaiņām. Normunds Bergs, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas prezidents, saņēma balvu par mecenātismu izglītībā, Vjačeslavs Kaščejevs, Latvijas Universitātes vadošais pētnieks, asociētais profesors un fiziķis - par zinātnes popularizēšanu un Pauls Irbins, Bērnu un jauniešu zinātnes centra Zinoo vadītājs – par  skolēnu intereses veicināšanu mācīties dabaszinātnes.

Aicinām uzrunu skatīties video!