Izsludinām sacensības par labāko skolēnu konkursa logo ideju

Virtuālā skolēnu konkursa dalībniek!

Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra komanda izsludina sacensību par labāko ideju skolēnu virtuālā konkursa dabaszinātnēs un matemātikā logotipam! Aicinām Tevi būt aktīvam un radošam un iesūtīt savas logo idejas!

Konkursa logo skicei noteikti jāietver Tevis izdomāts konkursa nosaukums, bet citu norādījumu nav: logo var būt dažādās formās, zīmēts gan ar roku, gan arī kādā no datorprogrammām. Atceries, ka ikviena ideja ir tā vērta, ja vien Tev pašam tā šķiet gana atraktīva un arī citiem jauniešiem saistoša.

Visas iesūtītās logo skices tiks publicētas mūsu mājas lapā www.dzm.lu.lv. Labākās idejas autoru gaida pārsteiguma balvas!

Uzzīmē savu logo skici un no šī gada 15. – 29.oktobrim sūti uz e – pastu dzmic@lu.lv vai arī pa pastu (LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs, Zeļļu iela 8, Rīga, LV-1002).

Iesūtot skici, neaizmirsti norādīt:
•    savu vārdu, uzvārdu,
•    klasi,
•    skolas nosaukumu,
•    kontakttālruni,
•    e-pasta adresi.

Veiksmi darbā!

Informējam, ka iesniegtie darbi kļūst par Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra īpašumu. DZM IC ir tiesības ar iesniegtiem darbiem rīkoties pēc saviem ieskatiem.