Otrā Jauno fiziķu skolas nodarbība: Pievilcīgais magnētisms

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Fizikas nodaļas studenti un mācībspēki turpina iesākto tradīciju un aicina arī šajā mācību gadā vidusskolēnus uz Jauno fiziķu skolu, kas notiks katra mēneša otrajā sestdienā. Otrā šīs sezonas nodarbība notiks 13. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 15.00, nodarbības temats: Pievilcīgais magnētisms.

Nodarbībās ar lekciju un praktisko darbu palīdzību, dalībniekiem būs iespēja iegūt jaunu informāciju par dažādām interesantām fizikas tēmām, iespēja pašiem praktiski darboties un novērot dažādas fizikālas parādības un ar fizikas studentu palīdzību analizēt tās, iegūt padziļinātu izpratni par fizikālo procesu norisi.

Lai gan nodarbības ir domātas vidusskolēniem, laipni aicināti arī pamatskolas skolēni un fizikas skolotāji , kuriem ir interese uzzināt vairāk par dažādām ar fiziku saistītām tēmām. JFS jaunumiem var sekot līdzi skolas.lu.lv/jfs

Sīkāka informācija par norises laiku, vietu un pieteikšanās iespējām: plakātā.