Piedzīvojumu vakari Dabas muzejā

Piedzīvojumu vakari Dabas muzejā
Oktobra sestdienās (13., 20. un 27. oktobrī) plkst. 18:00 Latvijas Dabas muzejā notiks īpaši pasākumi – piedzīvojumu vakari „Sikspārņa vēstījums”.

Krēslā, kas ir sikspārņu iemīļotākais diennakts laiks, visi interesenti aicināti kabatas lukturīšu gaismā apmeklēt muzeju un iepazīt noslēpumaino un nostāstiem apvīto nakts dzīvnieku – sikspārni.

Pie sikspārņu kārtas pieder vairāk nekā 1100 sikspārņu sugas. 16 no tām arī dzīvo Latvijā. Sikspārņi ir ļoti interesanti dzīvnieki, tie ir vienīgie zīdītāju klases dzīvnieki, kuri pielāgojušies lidošanai, guļ kājām gaisā un orientējas telpā ar ultraskaņas palīdzību. Klausīties dažādus stāstus, piedalīties tematiskās spēlēs, pildīt uzdevumus, kā arī iepazīt citus dzīvniekus, kas rosās tumsas aizsegā, aicinātas ģimenes ar bērniem.

Atmosfēras radīšanai aicinām apmeklētājus ģērbties radoši un atbilstoši tematikai. Īpaši novērtēsim interesantāko tērpu īpašniekus.


Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc uz pasākumu iepriekš jāpiesakās! Pieteikties piedzīvojumu vakaram var pa tālr. 67356051 vai mob. tel. 26734688. Ieejas maksa: 2 Ls