Aicina izvirzīt skolotājus Ekselences balvai

Līdz 7.novembrim skolu vadība, vecāku un skolēnu organizācijas, skolotāju asociācijas, pašvaldības, augstskolas un uzņēmumi aicināti „Ekselences balvai” izvirzīt profesionālākos un radošākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus. „Ekselences balva” jau trešo gadu ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums – pasākums, kas plašākas sabiedrības vidū ļauj atklāt to, cik daudz dabaszinātnēs un matemātikā ir patiesi izcilu skolotāju, kuri spēj veidot mācību procesu atbilstošu laikam. Vienlaikus pasākums ir platforma skolotājiem saistošu un oriģinālu ideju apmaiņai.

Jauna DZM IC iniciatīva – Skolotāju – līderu grupas

Ceturtdien, 10.oktobrī, Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra telpās uz pirmo semināru tikās 26 skolotāji un izglītības eksperti, kuri iesaistījušies jaunā centra un projekta PROFILES* iniciatīvā – mācību priekšmetu skolotāju – līderu grupās.

Divkosīgā gaisma - Jaunās fiziķu skolas otrā nodarbība

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Fizikas nodaļas studenti un mācspēki turpina iesākto tradīciju un aicina arī šajā mācību gadā vidusskolēnus uz Jauno fiziķu skolu, kas notiek katra mēneša otrajā sestdienā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Otrā šīs sezonas nodarbība notiks 12. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 15.00, nodarbības temats: Divkosīgā gaisma.