Divkosīgā gaisma - Jaunās fiziķu skolas otrā nodarbība

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Fizikas nodaļas studenti un mācspēki turpina iesākto tradīciju un aicina arī šajā mācību gadā vidusskolēnus uz Jauno fiziķu skolu, kas notiek katra mēneša otrajā sestdienā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Otrā šīs sezonas nodarbība notiks 12. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 15.00, nodarbības temats: Divkosīgā gaisma.

Nodarbībās ar lekciju un praktisko darbu palīdzību, dalībniekiem būs iespēja iegūt jaunu informāciju par dažādām interesantām fizikas tēmām, iespēja pašiem praktiski darboties un novērot dažādas fizikālas parādības un ar fizikas studentu palīdzību analizēt tās, iegūt padziļinātu izpratni par fizikālo procesu norisi.

Lai gan nodarbības ir domātas vidusskolēniem, laipni aicināti arī pamatskolas skolēni un fizikas skolotāji, kuriem ir interese uzzināt vairāk par dažādām ar fiziku saistītām tēmām. JFS jaunumiem var sekot līdzi skolas.lu.lv/jfs

Lai pieteiktos, jāaizpilda anketa.