Notiks starptautiska darba konference Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm

16.10.2014.

Laikā no 25.-27. Novembrim NEMO zinātnes centrā Amsterdamā (Nīderlande) notiks projekta «Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm» atvērtā konference. Konference pulcēs ap 100 izglītības, skolotāju tālākizglītības un lietišķo zinātņu speciālistu no 8 Eiropas valstīm.

Konferences mērķis:
A)    Popularizēt labās prakses piemērus dabaszinātņu mācīšanā, īpašu uzmanību pievēršot ilgtspējīgas attīstības jautājumiem.
B)    Izpētīt priekšnoteikumus skolēnu motivācijai mācīties dabaszinātnes, kā arī (jaunus) rīkus un metodoloģijas.
C)    Veidot skolotāju, izglītības speciālistu un zinātnieku sadarbības tīklu.

Konferencē jūs iegūsiet plašu mācību materiālu, rīku, metodoloģiju un labās prakses aprakstu klāstu, satiksiet kolēģus un citus dabaszinātņu izglītības un ilgtspējības speciālistus, gūsiet iedvesmu, varēsiet dalīties ar savu pieredzi un labo praksi, gūsiet iespēju izmēģināt metodiskos materiālus u palīdzēt tos uzlabot.

Projektu «Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm» finansē Eiropas Savienības Mūžizglītības programma un to īsteno partneri no 8 valstīm: Čehija, Kipra, Igaunija, Vācija, Grieķija, Latvija, Nīderlande un Polija.

Informatīvs materiāls par konferenci (pdf)

Vairāk informācijas par projektu un jaunākā konferences programmas versija: šeit

Reģistrācija: šeit

Dalības maksa konferencē: € 200 ieskaitot PVN.