LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs rīko profesionālu treniņu studentiem

29.10.2015.

Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs (DZM IC) uz intensīvu profesionālu treniņu darbam ar skolēniem aicina LU studentus, kuri studē vai studējuši kādā no ķīmijas, fizikas, bioloģijas, matemātikas, dabaszinātņu jomām.

Treniņu veidos 4 mācību nodarbību cikls. Nodarbības notiks otrdienās - 10. novembrī, 1. un 8. decembrī plkst. 16.30 – 19.00, kā arī sestdienā - 21.novembrī plkst. 10.00 – 13.30. To gaitā interesenti DZM IC ekspertu vadībā mācīsies profesionāli veidot un vadīt eksaktās nodarbības, organizēt darbnīcas un pasākumus skolēniem. Apgūs, kā strādāt ar auditoriju un lietot dažādus komunikāciju modeļus, kā veidot un vadīt mūsdienīgas mācību aktivitātes, lai ieinteresētu skolēnus par eksaktajām nozarēm. Labākajiem studentiem tiks piedāvāta apmaksāta prakse un turpmāka sadarbība ar centru darbā ar skolēniem.

Pateicoties naftas produktu transportēšanas uzņēmuma SIA “LatRosTrans” finansiālam atbalstam, treniņš studentiem būs bezmaksas. Šāda veida nodarbības DZM IC organizē otro sezonu.

Nodarbībām jāpiesakās līdz 5. novembrim, sūtot CV un motivācijas vēstuli (līdz 200 vārdiem) uz ieva.namsone@lu.lv . Jautājumu gadījumā sazināties ar Ilzi Franci (ilze.france@lu.lv).