Norisināsies pasaulē atzinību guvuša ģeogrāfijas profesora vieslekcijas

Latvijas Universitātes (LU) Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes kolektīvs visus interesentus aicina apmeklēt pasaulē atzinību guvušā Bergenas Universitātes profesora un plaši izmantotās mācību grāmatas "Ģeogrāfija: vēsture un jēdzieni" ("Geography: History and Concepts") autora Arilda Holta-Jensena vieslekcijas no 7. līdz 11. novembrim LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Lasīt vairāk >

Tiks atklāta Prātnieku laboratorija

Šodien, 3. oktobrī darbību uzsāks Latvijas Universitātes Prātnieku laboratorija, kas šogad paredzēta 4. – 5. klases skolēniem, taču pakāpeniski tā kļūs par daudzpakāpju ārpusstundu mācību centru. Laboratorijā skolēni darbinās prātu, vienotā sistēmā sasaistot dabaszinātņu, matemātikas un programmēšanas elementus.

Lasīt vairāk >