Jauno fiziķu skolas trešā nodarbība

06.11.2012.

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Fizikas nodaļas studenti un mācībspēki turpina iesākto tradīciju un aicina vidusskolēnus uz Jauno fiziķu skolu, kas notiek katra mēneša otrajā sestdienā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Trešā šīs sezonas nodarbība notiks 10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00, Fizikas un matemātikas fakultātes telpās (Rīgā, Zeļļu ielā 8). Nodarbības temats: „Fizika pacels tevi spārnos!”.

Lidošana ir viens no cilvēces senākajiem sapņiem, un, lai gan dabas dota mums šī iespēja nav, ņemot palīgā fizikas zināšanas, mūsdienās ikviens var iekarot debesis.

Nodarbības sākumā populārzinātniski pastāstīs par dažādiem lidojošiem objektiem un subjektiem, savukārt laboratorijas darbā ikvienam būs iespēja iepazīties ar raķešu tehnoloģiju pamatiem.
Nodarbības teorētiskajā daļā pasniedzējs Ivars Driķis pastāstīs par to kāda fizika slēpjas zem lidmašīnu spārniem.

Lai pieteiktos nodarbībai, ir jāaizpilda elektroniskā anketa. Ja ir kādas neskaidrības, droši sūti jautājumu uz jfs@lu.lv. Jaunāko informāciju iespējas arī atrast, sekojot Twittera kontam: @JFSkola.

Lai gan nodarbības ir domātas vidusskolēniem, laipni aicināti arī pamatskolas skolēni un fizikas skolotāji, kuriem ir interese uzzināt vairāk par dažādām ar fiziku saistītām tēmām. JFS jaunumiem var sekot līdzi skolas.lu.lv/jfs

Plakātā ir redzama sīkāka informācija par norises laiku, vietu un pieteikšanās iespējām.