Jaunās fiziķu skolas nodarbība Dziļos laukos

05.11.2013.

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes Fizikas nodaļas studenti un mācībspēki turpina iesākto tradīciju un aicina arī šajā mācību gadā vidusskolēnus uz Jauno fiziķu skolu, kas notiek katra mēneša otrajā sestdienā no plkst. 10.00 līdz 15.00. Trešā šīs sezonas nodarbība notiks 9. novembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00, nodarbības temats: Dziļos laukos.

Šajā nodarbībā jau no rīta iemācīsies daudz interesanta par fizikālajiem laukiem, kas mums ir visapkārt. Praktiskajā daļā uzzināsi, kāpēc magnēts pievelkas pie dzelzs gabala un varēsi izmērīt magnētisko lauku nu gluži kā laukos - izmantojot skrūvi, gumiju un pildspalvu. Nodarbības beigās uzzināsi, kāpēc fizikā tik daudz lieto laukus... un kurš to vispār ir izdomājis?

Lai gan nodarbības ir domātas vidusskolēniem, laipni aicināti arī pamatskolas skolēni un fizikas skolotāji , kuriem ir interese uzzināt vairāk par dažādām ar fiziku saistītām tēmām. JFS jaunumiem var sekot līdzi skolas.lu.lv/jfs

Pieteikties nodarbībai var: šeit.

Informatīvs plakāts