Skolēni aicināti uz konkursa „Domā! Zini! Mācies!” jauno sezonu

Pirmdien, 24. novembrī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv tiks atklāta virtuālā konkursa „Domā! Zini! Mācies!” jaunā sezona. Konkursā piedalīties aicināts ikviens 7. – 9. klases skolēns, kurš ieinteresēts papildināt savas zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos, pierādīt savu erudīciju, sacenšoties ar jauniešiem visā Latvijā, un „asināt” prātu, pildot āķīgus uzdevumus dabaszinātnēs un matemātikā.

Lasīt vairāk >

Jauno fiziķu skolas nodarbība Vielas mazākie dalāmie

Novembra Jauno fiziķu skolas nodarbība "Vielas mazākie dalāmie" notiks - sestdien 8. novembrī, Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes telpās, Rīgā, Zeļļu ielā 8. Nodarbībā varēs uzzinātu visu par molekulām – vielas pamatķieģelīšiem – kā tie turas kopā un kādas citas interesantas īpašības tiem piemīt. Līdzi dalībniekiem jāņem rakstāmrīkus, labu garastāvokli un zinātkāri. Par visu pārējo divās populārzinātniskajās, praktiskajā un teorijas daļā parūpēsies Jauno Fiziķu skolas komanda.

Lasīt vairāk >