Jauno fiziķu skolas nodarbība Vielas mazākie dalāmie

Novembra Jauno fiziķu skolas nodarbība "Vielas mazākie dalāmie" notiks - sestdien 8. novembrī, Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes telpās, Rīgā, Zeļļu ielā 8. Nodarbībā varēs uzzinātu visu par molekulām – vielas pamatķieģelīšiem – kā tie turas kopā un kādas citas interesantas īpašības tiem piemīt. Līdzi dalībniekiem jāņem rakstāmrīkus, labu garastāvokli un zinātkāri. Par visu pārējo divās populārzinātniskajās, praktiskajā un teorijas daļā parūpēsies Jauno Fiziķu skolas komanda.

Nodarbību sākums kā parasti plkst. 10.00. Lai pieteiktos nodarbībai ir jāaizpilda elektroniskā anketa, lai organizatori varētu sagatavot darba vietas praktiskajam darbam. Pieteikties nodarbībai iespējams līdz 5. novembrim.

Ja ir kādas neskaidrības, jautājumus var sūtīt uz jfs@lu.lv. Jaunāko informāciju iespējams arī atrast, sekojot Twittera kontam: @JFSkola.

Informatīvs plakāts