LTV Panorāma video: Kompetencēs balstītas mācības – izglītības nākotne

25.11.2015.

Piektdien, 27. novembrī, Latvijā notiks skolotāju brīdinājuma streiks - pret pārāk mazajām algām un nepietiekamo finansējumu augstākajai izglītībai un zinātnei. Norādot uz nevienlīdzību algu aprēķinos, šoruden īpaši asi sabiedrībā diskutēts arī par nevienlīdzības plaisu Latvijā iegūstamajā izglītībā un vajadzību būtiski mainīt mācīšanas veidu! Viens no pasaules celmlaužiem pārejā uz kompetencēs balstītu izglītību ir ASV Stenforda universitātes profesors Džonatans Osborns. Kā tā atšķiras no pašreizējās – klasiskās pieejas un kāpēc ir labāka? Par to ar profesoru sarunājās Līva Rauhvargere.

Skaties video!

Informācija par profesora vizītes programmu Rīgā: www.dzm.lu.lv. Programma ir īstenota, pateicoties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) finansējumam. Vairāk informācijas par BAFF stipendijām un lektoru atbalstu varat uzzināt, apmeklējot www.balticamericanfreedomfoundation.org  .