Skolēni aicināti piedalīties konkursā Īsto Ameriku meklējot

13.11.2015.

Piedzīvojumu klubs „apPasaule'', Divu ratu brīvskolotāji sadarbībā ar Ārlietu ministriju izsludina konkursu Latvijas skolu jauniešiem - "Īsto Ameriku meklējot''. Līdz 30. novembrim, izmantojot izziņas materiālus un interneta vietnes, iepazīsti septiņas Dienvidamerikas valstis un meklē īpašo vietu, lietu, ēdienu, vai notikumu, kuru būtu jāapmeklē vai jāaplūko, jāizgaršo, vai jāpiedzīvo motoekspedīcijas dalībniekiem.

Skolotājs darbus apkopo un iesniedz tos, izmantojot www.twowheels.lv mājas lapā pieejamo anketu. Skolēnu uzdevumi kļūst par daļu no divu Latvijas moto-dēkaiņu - Mārtiņa un Andža piedzīvojuma 2016. gada sākumā, šķērsojot Dienvidamerikas kontinentu no pašiem  dienvidiem līdz ziemeļiem.

Pēc tam visiem interesentiem būs iespēja sekot līdzi, kā Mārtiņš un Andžs īstenos uzdevumus. Visu ceļojuma laiku viņi stāstīs par redzēto un piedzīvoto Dienvidamerikā dienasgrāmatā, blogā un medijos. Tāpat arī motoekspedīcijas dalībnieki nofotografēsies vietās, kuras ir apmeklējuši pēc skolēnu ieteikuma, un bildes tiks ievietotas facebook profilā „2 Wheels Tutors".  Tiks veidots piedzīvojumu tops.

Plašāka informācija www.twowheels.lv mājas lapā.