Video: Prof. Osborna lekcija par dabaszinātņu izglītību nākotnē

25.11.2015.
Papildināts 30.11.2015.

Ar publisku lekciju „Kurp virzās dabaszinātņu izglītība nākotnē?" 23. novembrī Latvijas Universitātē uzstājās Stenforda Universitātes profesors Džonatans Osborns (Jonathan Osborne) – viens no ietekmīgākajiem ekspertiem, kura vadībā tiek mainīta dabaszinātņu izglītības paradigma pasaulē. Aicinām noskatīties lekcijas videoierakstu!

Lekcijas prezentācija (pdf)

Profesors Osborns Latvijā viesojas no 23. līdz 27. novembrim, lai sadarbībā ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru īstenotu semināru ciklu par argumentācijas prasmēm dabaszinātņu izglītībā. Informācija par vizītes programmu Rīgā: www.dzm.lu.lv. Programma ir īstenota, pateicoties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) finansējumam. Vairāk informācijas par BAFF stipendijām un lektoru atbalstu varat uzzināt, apmeklējot www.balticamericanfreedomfoundation.org  .