Janvārī sāksies aizraujošs virtuāls konkurss skolēniem

Papildināts 11.01.2012. Turpinot ESF projekta „Dabaszinātnes un matemātika” aizsākto tradīciju, jaunizveidotais Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs, laikā no 2012. gada 16. janvāra līdz 22. aprīlim organizē virtuālu konkursu 7. – 9. klašu skolēniem. Konkurss katru nedēļu interneta vietnē www.dzm.lu.lv pārbaudīs un papildinās skolēnu zināšanas par ķīmiju, fiziku, bioloģiju un matemātiku, aicinot atbildēt uz āķīgiem un neierastiem jautājumiem.

Atklāts LU FMF Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs

Šī gada 14. decembrī Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē (LU FMF) Zeļļu ielā 8 tika atklāts LU FMF Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs (DMIC). Dienas pirmajā pusē notika atvērto durvju pasākums, kura laikā varēja iepazīties ar centra piedāvātajām mācību spēlēm skolām, pārbaudīt savas zināšanas virtuālā erudīcijas konkursā un aplūkot citus līdz šim tapušos inovatīvos mācību līdzekļus dabaszinātnēs un matemātikā. Otrajā dienas pusē notika ideju forums, kurā piedalījās izglītības speciālisti, politikas veidotāji, skolu un augstskolu pārstāvji un eksaktās nozares uzņēmēji.

No projekta par centru

14.decembrī Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē (LU FMF) Zeļļu ielā 8 par godu LU FMF Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra atklāšanai notiks atvērto durvju pasākums un ideju forums, kurā piedalīsies LU rektors Mārcis Auziņš, izglītības speciālisti, politikas veidotāji, skolu un augstskolu pārstāvji un eksaktās nozares uzņēmēji.