Lai priecīgi Ziemassvētki un ražīgs Jaunais gads

Kad pusnakts stunda zvaigznēs pārvērš pārslas Un namu dzegās smaidošs kļuvis sniegs, Kāds sirdī iemet klēpi baltu zvaigžņu Un tas ir Jaunais gads, Un tas ir svētku prieks! /S.Kaldupe/

Lasīt vairāk >

Video: Valsts prezidents apbalvo dabaszinātņu un matemātikas skolotājus

3.decembrī "Ekselences balvas" ceremonijā 19 progresīvākos dabaszinātņu un matemātikas skolotājus sveica Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Lasīt vairāk >

Latvijas radošākie un progresīvākie skolotāji saņēmuši „Ekselences balvas”

Otrdien, 3.decembrī, svinīgā ceremonijā Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā tika sveikti 19 dabaszinātņu un matemātikas skolotāji – „Ekselences balvas” finālisti. „Ekselences balvas” 2013 laureātu titulu un balvas 1000 latu vērtībā saņēma bioloģijas skolotāja Daiga Martinsone (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola), fizikas skolotājs Jānis Čilipāns (Tukuma 2. pamatskola), ķīmijas skolotāja Marina Ravinska (Daugavpils Centra vidusskola) un matemātikas skolotāja Alla Kitajeva (Ventspils 2. vidusskola).

Lasīt vairāk >

Uzņēmēji apbalvos dabaszinātņu un matemātikas skolotājus

Otrdien, 3.decembrī, plkst. 17.00 Latvijas Universitātes (LU) Mazajā aulā (Raiņa bulv. 19) notiks „Ekselences balvas” ceremonija, kurā uzņēmēji apbalvos progresīvākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus. „Ekselences balvu” 1000 latu vērtībā saņems 4 skolotāji, kuri savu profesionālo meistarību apliecinās konkursa finālā, kurš dienas pirmajā pusē norisināsies Āgenskalna Valsts ģimnāzijā. Apbalvošanas ceremonijā piedalīsies un skolotājus sveiks Valsts prezidents Andris Bērziņš, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Kārlis Eņģelis un LU rektors prof. Mārcis Auziņš, kā arī uzņēmēji.