Jauno Fiziķu skolas nodarbība Dzelžainā loģika

02.12.2014.

Jauno Fiziķu skola turpina savu piekto sezonu, tradicionāli organizējot nodarbības katra mēneša otrajā sestdienā LU Fizikas un matemātikas fakultātē, Rīgā, Zeļļu ielā 8. Nākamā nodarbība "Dzelžainā loģika" notiks 13. decembrī.

Vai esi kādreiz domājis par to, kā no strāvas, kas skrien pa vadiem, var iegūt datoru, kas izpilda sarežģītas darbības un rēķina kosmisku objektu trajektorijas desmit gadus uz priekšu? Ieskatu jautājuma atbildē centīsimies atrast nākamajā Jauno Fiziķu skolas nodarbībā  par elektroniku 13. decembrī. Kopīgi apskatīsim, kas lācītim vēderā jeb no kā sastāv elektroniskās shēmas, kas ir pamatā ikdienas ierīcēm, kā arī papētīsim mikroshēmu darbību principus, bet praktiskajā darbā paši mēģināsim izveidot savu shēmu!

Paķer līdzi rakstāmos un zinātkāri, un noteikti neaizmirsti piereģistrēties nodarbībai līdz 10. decembrim  http://goo.gl/UuMCMu , jo detaļas shēmu salikšanai jānodrošina pietiekamā skaitā!

Tātad – tiekamies 13. decembrī Zeļļu ielā 8, reģistrējamies no 9:30, bet nodarbību sākam 10:00. P.S. Būs allaž neiztrūkstošās maizītes un tēja!

Jauno Fiziķu skolas mērķauditorija pamatā ir vidusskolēni, taču aicināti visi interesenti.

Ja ir kādas neskaidrības, droši sūti jautājumu uz jfs@lu.lv. Jaunāko informāciju iespējams arī atrast, sekojot Twitter kontam: @JFSkola.

Plakāts
(png)